logo
Zákaznická podpora
CZ

O společnosti Busfor

Autobusová přeprava cestujících po Evropě a Asii

Náš cíl

Busfor.cz - je jednoduše ovladatelná služba k vyhledávání a nákupu autobusových jízdenek za nejlepší ceny.Naším cílem je poskytovat ty nejkvalitnější služby a ušetřit vám čas, který byste strávili cestou k pokladně prodejních míst čekáním ve frontě.Za jízdenky, které jste si online objednali, můžete zaplatit kreditní kartou, obdržíte je e-mailem a jednoduše si je vytisknete.

Naše technologie

Busfor.cz funguje na základě GillBus-GDS – což je inovativní systém rezervace, distribuce a prodeje autobusových jízdenek, který vytvořili odborníci vývoje a IT.Busfor je lídrem na trhu prodeje autobusových jízdenek. Naším cílem je zlepšit kvalitu služeb osobní dopravy po celém světě.

Naše ceny

Busfor.cz vám ukáže cenu jízdenky, kterou stanovil dopravce. Za jízdenky nebudete platit nic navíc.Ceny, které nabízíme, jsou stejné jako na autobusových nádražích. Náš systém je jednoduchý a efektivní, jak pro cestující, tak pro dopravce. Stačí si jen vybrat destinaci a den odjezdu a náš systém vám ukáže všechny možnosti. Můžete porovnat ceny a vybrat si tu nejlepší možnost.

Naši dopravci

Podepsali jsme smlouvy s více než 700 provozovateli autobusů, kteří organizují domácí i mezinárodní osobní dopravu.Tým Busfor prověří vozidla každého dopravce, zda poskytují nezbytné podmínky pro pohodlí cestujících. Díky nám jsou jízdy autobusem nejen cenově dostupné, ale i pohodlné.

Naše služby

Centrum zákaznických služeb Busfor je v provozu od 8:00 do 20:00 každý den v týdnu.Zavolejte nám nebo nám zašlete e-mail s dotazem ohledně objednávání, nákupu nebo vracení jízdenek.

Kontaktní informace

S cestujícími si nesjednáváme schůzky v kanceláři

Chcete-li si zakoupit, vyměnit nebo vrátit jízdenky, kontaktujte prosím náš zákaznický servis.