Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusPraha – Užhorod

Jízdní řád autobusu Praha - Užhorod dne 25 led

18:00
24 led
Doba 12 h 15 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

07:15
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

955 CZK
18:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:40
Brno
22:20
Starý Hrozenkov
22:20
Drietoma PPC (Slovensko / Česká republika)
01:20
Poprad
02:30
Prešov
03:45
Michalovce
04:25
Vyshne Nemecke PPC (Slovensko / Ukrajina)
06:10
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
07:15
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

18:00
24 led
Doba 12 h 20 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

07:20
25 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

910 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
07:20
25 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
16:00
24 led
Doba 15 h 20 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:20
25 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

864 CZK
16:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
19:05
Brno
21:05
Bratislava
06:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
08:20
25 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • Вольво
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 led
Doba 11 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:50
25 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

978 CZK
20:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:20
Brno
00:10
Bratislava
02:45
Žilina
04:30
Poprad
05:30
Prešov
06:00
Košice
07:00
Michalovce
07:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
08:50
25 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.75 based on 9 review

16:00
24 led
Doba 28 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

21:00
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

1255 CZK
16:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
21:00
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • Neoplan(Free), SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 led
Doba 25 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

21:00
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

1214 CZK
19:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
21:00
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • Мерседес, SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
18:00
24 led
Doba 26 h 00 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

21:00
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

1196 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
21:00
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH, SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 led
Doba 24 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:00
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

1287 CZK
20:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:00
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
24 led
Doba 27 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:00
25 led

Užhorod

Zastavka, Haharina 38a

1339 CZK
17:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:00
25 led
Užhorod
Zastavka, Haharina 38a
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС, SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 led
Doba 28 h 50 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1239 CZK
19:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
18:00
24 led
Doba 29 h 50 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1221 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 led
Doba 27 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1312 CZK
20:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
24 led
Doba 30 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1364 CZK
17:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:00
24 led
Doba 28 h 50 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1270 CZK
19:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
18:00
24 led
Doba 29 h 50 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1252 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
24 led
Doba 27 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1343 CZK
20:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
24 led
Doba 30 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

00:50
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1395 CZK
17:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
00:50
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:00
24 led
Doba 35 h 10 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

06:10
26 led

Užhorod

Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2

1170 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
06:10
26 led
Užhorod
Autobusové nádraží Centrální, Stantsiyna 2
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH, BAZ-A079.23
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Do Praha

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování