Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusPraha – Lvov

Jízdní řád autobusu Praha - Lvov dne 25 led

08:30
24 led
Doba 16 h 10 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

01:40
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

991 CZK
08:30
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
11:20
Brno
14:20
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
15:20
Katovice
17:00
Krakov
19:50
Řešov
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
01:40
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 11 review

08:30
24 led
Doba 16 h 50 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

02:20
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

900 CZK
08:30
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
11:20
Brno
13:50
Ostrava
14:20
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
15:20
Katovice
17:20
Krakov
19:50
Řešov
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
02:20
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 11 review

08:30
24 led
Doba 16 h 50 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

02:20
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

719 CZK
08:30
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
11:20
Brno
13:50
Ostrava
14:20
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
15:20
Katovice
17:20
Krakov
19:50
Řešov
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
02:20
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 11 review

11:00
24 led
Doba 15 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

03:00
25 led

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

1437 CZK
11:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
13:30
Brno
14:40
Olomouc
15:50
Ostrava
17:20
Katovice
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
25 led
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes-Benz Tourismo
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

10:00
24 led
Doba 17 h 25 min.

Praha

Zastávka, ul. Křižíkova 279/8

04:25
25 led

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

863 CZK
10:00
24 led
Praha
Zastávka, ul. Křižíkova 279/8
11:50
Hradec Králové
13:55
Kladsko
14:55
Nysa
23:10
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
04:25
25 led
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:30
24 led
Doba 16 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

05:35
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

899 CZK
12:30
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:25
Brno
16:20
Olomouc
17:55
Ostrava
19:15
Katovice
20:55
Krakov
22:55
Řešov
00:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
05:35
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.45 based on 11 review

12:00
24 led
Doba 17 h 25 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

06:25
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

819 CZK
12:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
17:25
Vratislav
20:40
Katovice
21:55
Krakow Airport
22:20
Krakov
02:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:25
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

12:00
24 led
Doba 17 h 25 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

06:25
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

728 CZK
12:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
17:25
Vratislav
20:40
Katovice
21:55
Krakow Airport
22:20
Krakov
02:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:25
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

14:00
24 led
Doba 16 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

07:10
25 led

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

860 CZK
14:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
16:40
Brno
18:00
Olomouc
19:50
Ostrava
05:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
25 led
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Mercedes OH 1634
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 25 review

14:00
24 led
Doba 16 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

07:10
25 led

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

430 CZK
14:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
16:40
Brno
18:00
Olomouc
19:50
Ostrava
05:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:10
25 led
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Mercedes OH 1634
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 25 review

14:30
24 led
Doba 15 h 40 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

07:10
25 led

Lvov

Zastávka (placené parkování u vlakového nádraží), náměstí Dvirtseva 1

900 CZK
14:30
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
17:10
Brno
18:20
Olomouc
20:10
Novy Bohumin checkpoint(Czech Republic / Poland)
21:30
Katovice
22:45
Krakov
01:30
Řešov
03:10
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
07:10
25 led
Lvov
Zastávka (placené parkování u vlakového nádraží), náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
14:30
24 led
Doba 16 h 05 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

07:35
25 led

Lvov

Zastavka (v blízkosti kavárni Kazka), Stryiska 107

900 CZK
14:30
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
17:10
Brno
18:20
Olomouc
20:10
Novy Bohumin checkpoint(Czech Republic / Poland)
21:30
Katovice
22:45
Krakov
01:30
Řešov
03:10
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
07:10
Lvov
07:35
25 led
Lvov
Zastavka (v blízkosti kavárni Kazka), Stryiska 107
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
18:00
24 led
Doba 12 h 45 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

07:45
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

899 CZK
18:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:45
Brno
21:25
Olomouc
22:10
Ostrava
23:50
Katovice
01:10
Krakov
03:25
Řešov
05:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
07:45
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.15 based on 22 review

18:00
24 led
Doba 13 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:00
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

773 CZK
18:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:25
Brno
02:55
Krakov
05:25
Řešov
06:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:00
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.05 based on 341 review

18:00
24 led
Doba 13 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:05
25 led

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

899 CZK
18:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:45
Brno
21:25
Olomouc
22:10
Ostrava
23:50
Katovice
01:10
Krakov
03:25
Řešov
05:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
07:45
Lvov
08:05
25 led
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.15 based on 22 review

18:00
24 led
Doba 13 h 25 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:25
25 led

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

773 CZK
18:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:25
Brno
02:55
Krakov
05:25
Řešov
06:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:00
Lvov
08:25
25 led
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.05 based on 341 review

16:00
24 led
Doba 17 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

10:00
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

968 CZK
16:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
18:05
Hradec Králové
20:50
Olomouc
21:15
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
23:50
Katovice
01:20
Krakov
03:20
Řešov
04:40
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
10:00
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.95 based on 5 review

19:00
24 led
Doba 15 h 30 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

11:30
25 led

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

927 CZK
19:00
24 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
21:50
Brno
23:10
Olomouc
00:35
Ostrava
00:53
Frýdek-Místek
01:00
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
01:20
Těšín
01:45
Bílsko-Bělá
02:30
Tychy
02:55
Katovice
04:45
Krakov
10:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
25 led
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.35 based on 5 review

20:00
24 led
Doba 14 h 30 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

11:30
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1000 CZK
20:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
23:30
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
01:50
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
11:30
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.85 based on 6 review

17:00
24 led
Doba 18 h 55 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

12:55
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1053 CZK
17:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
12:55
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • КЛАС ЛЮКС
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
24 led
Doba 14 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

14:50
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1053 CZK
23:00
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
14:50
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

18:00
24 led
Doba 20 h 00 min.

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

15:00
25 led

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

910 CZK
18:00
24 led
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
15:00
25 led
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

20:20
24 led
Doba 21 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

18:30
25 led

Lvov

Železniční stanice (nové parkoviště), Chernovitska 21

1053 CZK
20:20
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
18:30
25 led
Lvov
Železniční stanice (nové parkoviště), Chernovitska 21
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:20
24 led
Doba 21 h 50 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

19:10
25 led

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1053 CZK
20:20
24 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
19:10
25 led
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Do Lvov
Do Praha
Z Lvov

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování