Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusPraha – Kyjev

Jízdní řád autobusu Praha - Kyjev dne 27 led

08:30
5 úno
Doba 23 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

08:30
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

910 CZK
08:30
5 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
11:20
Brno
13:50
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
14:50
Katovice
16:40
Krakov
19:20
Řešov
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lvov
03:20
Rovno
06:30
Žytomyr
08:30
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.45 based on 15 review

07:30
5 úno
Doba 24 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

08:30
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2

1546 CZK
07:30
5 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
10:30
border "Kralovez"
10:30
border "Lubawka"
12:00
Wroclaw
15:00
Katowice
16:20
Krakow
20:05
Control station "Korchova"
22:05
Control station "Krakovets"
00:20
Lviv
03:30
Rivne
08:30
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.75 based on 8 review

12:30
5 úno
Doba 21 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

10:30
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1455 CZK
12:30
5 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
10:30
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • Volvo Irizar PB
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.75 based on 20 review

10:00
5 úno
Doba 25 h 00 min.

Praha

Zastávka, ul. Křižíkova 279/8

12:00
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1201 CZK
10:00
5 úno
Praha
Zastávka, ul. Křižíkova 279/8
11:50
Hradec Králové
13:55
Kladsko
14:55
Nysa
16:25
Lubliniec
17:30
Čenstochová
23:10
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:10
Dubno
06:55
Rovno
08:30
Novohrad-Volynskyj
09:50
Žytomyr
12:00
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

12:00
5 úno
Doba 25 h 30 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

14:30
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1364 CZK
12:00
5 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
17:25
Vratislav
20:40
Katovice
21:55
Krakow Airport
22:20
Krakov
02:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:25
Lvov
09:55
Rovno
12:30
Žytomyr
14:30
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 5 review

12:00
5 úno
Doba 27 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

16:10
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1528 CZK
12:00
5 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:00
Brno
17:15
Bratislava
18:25
Nitra
20:25
Zvolen
22:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
02:55
Užhorod
04:00
Mukačevo
06:30
Stryj
08:00
Lvov
11:10
Rovno
13:30
Žytomyr
16:10
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
5 úno
Doba 27 h 40 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

16:40
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2

1528 CZK
12:00
5 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:00
Brno
17:15
Bratislava
18:25
Nitra
20:25
Zvolen
22:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
02:55
Užhorod
04:00
Mukačevo
06:30
Stryj
08:00
Lvov
11:10
Rovno
13:30
Žytomyr
16:10
Kyjev
16:40
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
5 úno
Doba 22 h 30 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

19:30
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1455 CZK
20:00
5 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
23:30
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
01:50
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
03:10
ul. Bosacka 18, Dw. aut. MDA, platforma G10 - G12
11:30
ул. Стрыйська, 109, Автовокзал "Стрыйський"
15:00
ул. Киевская 40, Центральный автовокзал
19:30
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.55 based on 15 review

23:00
5 úno
Doba 22 h 55 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

22:55
6 úno

Kyjev

Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10

1487 CZK
23:00
5 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:55
6 úno
Kyjev
Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

Oblíbené jízdy
Do Kyjev
Do Praha
Z Kyjev

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování