Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobus

Praha - Kyjev

Jízdní řád autobusu Praha - Kyjev dne 11 pro

08:30
11 pro
Doba 23 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

08:30
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

2096 CZK
08:30
11 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
11:20
Brno
13:50
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
14:50
Katovice
16:40
Krakov
19:20
Řešov
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
Lvov
03:20
Rovno
06:30
Žytomyr
08:30
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.45 based on 15 review

09:30
11 pro
Doba 23 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

09:30
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1620 CZK
09:30
11 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
13:30
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
16:00
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
17:20
ul. Bosacka 18, Dw. aut. MDA, platforma G10 - G12
01:30
ул. Стрыйська, 109, Автовокзал "Стрыйський"
05:00
ул. Киевская 40, Центральный автовокзал
09:30
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

12:00
11 pro
Doba 25 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

14:00
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1215 CZK
12:00
11 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:00
Brno
17:00
Bratislava
00:55
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
01:45
Užhorod
02:45
Mukačevo
05:20
Stryj
06:40
Lvov
10:00
Rovno
12:20
Žytomyr
14:00
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

16:30
11 pro
Doba 20 h 40 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

14:10
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1651 CZK
16:30
11 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
14:10
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
11 pro
Doba 25 h 30 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

14:30
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1429 CZK
12:00
11 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
13:45
Hradec Králové
15:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
17:25
Vratislav
20:40
Katovice
21:55
Krakow Airport
22:20
Krakov
02:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
06:25
Lvov
09:55
Rovno
12:30
Žytomyr
14:30
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • Van Hool EOS coach 233-Z
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

12:00
11 pro
Doba 27 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

16:10
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

1800 CZK
12:00
11 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:00
Brno
17:15
Bratislava
18:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
02:55
Užhorod
04:00
Mukačevo
06:30
Stryj
08:00
Lvov
11:10
Rovno
13:30
Žytomyr
16:10
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
12:00
11 pro
Doba 27 h 40 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

16:40
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2

1800 CZK
12:00
11 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
15:00
Brno
17:15
Bratislava
18:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
02:55
Užhorod
04:00
Mukačevo
06:30
Stryj
08:00
Lvov
11:10
Rovno
13:30
Žytomyr
16:10
Kyjev
16:40
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
23:00
11 pro
Doba 22 h 55 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

22:55
12 pro

Kyjev

Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10

1500 CZK
23:00
11 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:55
12 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

Oblíbené jízdy
Do Kyjev
Do Praha
Z Kyjev
Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování