Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusPraha – Ivano-Frankivsk

Jízdní řád autobusu Praha - Ivano-Frankivsk dne 25 led

18:00
23 led
Doba 16 h 00 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

11:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

864 CZK
18:00
23 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
20:25
Brno
06:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:00
Lvov
08:30
Lvov
09:00
Stryj
10:00
Dolyna
10:30
Kaluš
11:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.45 based on 25 review

19:30
23 led
Doba 17 h 10 min.

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

13:40
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

864 CZK
19:30
23 led
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
21:25
Brno
22:25
Olomouc
23:25
Ostrava
07:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:00
Lvov
10:30
Lvov
11:30
Stryj
12:12
Dolyna
13:00
Kaluš
13:40
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.05 based on 13 review

20:00
23 led
Doba 19 h 40 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

16:40
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží, Zaliznychna 30

1140 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
16:40
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží, Zaliznychna 30
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 20 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

17:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1133 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
17:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, МАН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 20 h 30 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

17:30
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1109 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:20
Brno
00:10
Bratislava
02:45
Žilina
04:30
Poprad
05:30
Prešov
06:00
Košice
07:00
Michalovce
07:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
09:00
Užhorod
10:00
Mukačevo
12:00
Stryj
15:00
Lvov
15:30
Lvov
17:00
Rohatyn
17:30
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 20 h 55 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

17:55
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1125 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
17:55
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, БОГДАН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 21 h 55 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

18:55
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1137 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
18:55
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, Neoplan
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 22 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

19:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1147 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
19:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН А079
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1177 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, БАЗ "ЕТАЛОН"
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1232 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1232 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 00 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:00
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1123 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:00
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 20 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:20
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1268 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:20
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), МБ-СПРИНТЕР_18
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 23 h 20 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

20:20
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1159 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
20:20
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, МБ-СПРИНТЕР_18
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1276 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1276 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1167 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1276 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1276 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 05 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:05
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1167 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:05
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, Mercedes 1223 L
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1286 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН А079
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1177 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН А079
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1239 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1239 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1131 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 45 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:45
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1233 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:45
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), І-ВАН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 45 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:45
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1233 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:45
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), І-ВАН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 24 h 45 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

21:45
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14

1125 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
21:45
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, Horbachevskoho 14
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, І-ВАН_26
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 25 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

22:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží, Zaliznychna 30

1252 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží, Zaliznychna 30
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 25 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

22:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží, Zaliznychna 30

1252 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží, Zaliznychna 30
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free), ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:00
23 led
Doba 25 h 10 min.

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

22:10
24 led

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží, Zaliznychna 30

1143 CZK
20:00
23 led
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
22:10
24 led
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží, Zaliznychna 30
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!, ЕТАЛОН-079.20
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Z Praha
Do Praha

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování