Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusOstrava – Lvov

Jízdní řád autobusu Ostrava - Lvov dne 20 úno

00:40
21 čvn
Doba 09 h 50 min.

Ostrava

Autobusové nádraží Ostrava-Svinov, Peterkova 79/5

11:30
21 čvn

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

927 CZK
00:40
21 čvn
Ostrava
Autobusové nádraží Ostrava-Svinov, Peterkova 79/5
00:53
Frýdek-Místek
01:00
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
01:20
Těšín
01:45
Bílsko-Bělá
02:30
Tychy
02:55
Katovice
04:45
Krakov
10:20
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
11:30
21 čvn
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
Oblíbené jízdy
Z Ostrava
Do Lvov
Do Ostrava
Z Lvov

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování