Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusLvov – Praha

Jízdní řád autobusu Lvov - Praha dne 25 led

01:10
1 úno
Doba 15 h 50 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

16:00
1 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

955 CZK
01:10
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
02:40
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
07:20
Krakov
08:45
Katovice
09:50
Chałupki PPC (Polsko / Česká republika)
10:20
Ostrava
11:45
Olomouc
12:55
Brno
16:00
1 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
00:50
1 úno
Doba 17 h 10 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

17:00
1 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1000 CZK
00:50
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
09:20
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
13:10
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
17:00
1 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

14:00
1 úno
Doba 15 h 15 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

04:15
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

822 CZK
14:00
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
14:25
Lvov
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:00
Řešov
21:30
Krakov
00:30
Ostrava
01:00
Frýdek-Místek
02:00
Olomouc
02:30
Brno
04:15
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.15 based on 148 review

14:30
1 úno
Doba 14 h 45 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

04:15
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

822 CZK
14:30
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
15:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:00
Řešov
21:30
Krakov
00:30
Ostrava
01:00
Frýdek-Místek
02:00
Olomouc
02:30
Brno
04:15
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 185 review

12:30
1 úno
Doba 17 h 40 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1

05:10
2 úno

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

910 CZK
12:30
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1
13:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:10
Krakov
21:00
Katovice
22:10
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
22:40
Ostrava
00:20
Olomouc
01:30
Brno
05:10
2 úno
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.45 based on 12 review

15:45
1 úno
Doba 14 h 45 min.

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

05:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

822 CZK
15:45
1 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
16:10
Lvov
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:35
Ostrava
02:05
Olomouc
03:05
Brno
05:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 64 review

16:15
1 úno
Doba 14 h 15 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1

05:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

822 CZK
16:15
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:35
Ostrava
02:05
Olomouc
03:05
Brno
05:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.05 based on 99 review

10:00
1 úno
Doba 20 h 50 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

05:50
2 úno

Praha

Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova

910 CZK
10:00
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
05:50
2 úno
Praha
Stanice metra Roztyly, ulice Tomičkova
  • Autobus
  • DAF BERKHOF
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

16:10
1 úno
Doba 15 h 35 min.

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

06:45
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

910 CZK
16:10
1 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
17:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:05
Řešov
23:20
Krakov
00:35
Katovice
01:55
Ostrava
03:00
Olomouc
04:05
Brno
06:45
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Mercedes-Benz Tourismo
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

16:00
1 úno
Doba 16 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109

07:00
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

810 CZK
16:00
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109
17:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:20
Řešov
22:20
Krakov
23:40
Katovice
01:00
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
03:50
Brno
07:00
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 18 review

15:10
1 úno
Doba 17 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

07:40
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1053 CZK
15:10
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
07:40
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
13:50
1 úno
Doba 19 h 10 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

08:00
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

819 CZK
13:50
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
15:20
Stryj
18:00
Mukačevo
18:50
Užhorod
19:10
Vyshne Nemecke PPC (Slovensko / Ukrajina)
01:10
Nitra
02:30
Bratislava
04:30
Brno
08:00
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.75 based on 5 review

15:30
1 úno
Doba 17 h 55 min.

Lvov

Zastavka poblíž nádraží, Stryiska 109

08:25
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

801 CZK
15:30
1 úno
Lvov
Zastavka poblíž nádraží, Stryiska 109
16:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
23:50
Krakow Airport
05:00
Brno
08:25
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 116 (53)free
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 19 review

16:30
1 úno
Doba 17 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

08:30
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1000 CZK
16:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
17:40
Stryj
20:10
Mukačevo
21:00
Užhorod
21:15
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
04:00
Bratislava
06:00
Brno
08:30
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

16:30
1 úno
Doba 17 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

08:30
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1146 CZK
16:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
17:45
Stryj
20:15
Mukačevo
21:00
Užhorod
22:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
02:55
Zvolen
04:00
Bratislava
04:55
Nitra
06:10
Brno
08:30
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

17:15
1 úno
Doba 16 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

08:45
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

872 CZK
17:15
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Řešov
23:45
Krakov
01:15
Katovice
02:45
Ostrava
05:45
Brno
08:45
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 22 review

16:30
1 úno
Doba 17 h 30 min.

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

09:00
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

822 CZK
16:30
1 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
16:55
Lvov
02:30
Ostrava
03:00
Frýdek-Místek
04:00
Olomouc
05:40
Brno
09:00
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 14 review

17:10
1 úno
Doba 16 h 50 min.

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

09:00
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

822 CZK
17:10
1 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
02:30
Ostrava
03:00
Frýdek-Místek
04:00
Olomouc
05:40
Brno
09:00
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.15 based on 64 review

16:30
1 úno
Doba 17 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

09:00
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1000 CZK
16:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
01:50
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
05:20
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
09:00
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:20
1 úno
Doba 15 h 55 min.

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

09:15
2 úno

Praha

Zastávka, ul. Křižíkova 279/8

863 CZK
18:20
1 úno
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
20:20
Grushev checkpoint Ukraine Poland
03:40
Nysa
04:50
Kladsko
07:05
Hradec Králové
09:15
2 úno
Praha
Zastávka, ul. Křižíkova 279/8
  • Autobus
  • SCANIA Century
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

08:40
1 úno
Doba 26 h 15 min.

Lvov

Železniční stanice (nové parkoviště), Chernovitska 21

09:55
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1053 CZK
08:40
1 úno
Lvov
Železniční stanice (nové parkoviště), Chernovitska 21
09:55
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:45
1 úno
Doba 27 h 10 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

09:55
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1053 CZK
07:45
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
09:55
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
20:25
1 úno
Doba 16 h 05 min.

Lvov

Zastavka (v blízkosti kavárni Kazka), Stryiska 107

11:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

910 CZK
20:25
1 úno
Lvov
Zastavka (v blízkosti kavárni Kazka), Stryiska 107
20:45
Lvov
22:15
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Krakov
04:30
Katovice
05:50
Novy Bohumin checkpoint(Czech Republic / Poland)
07:40
Olomouc
08:45
Brno
11:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
21:00
1 úno
Doba 15 h 30 min.

Lvov

Zastávka (placené parkování u vlakového nádraží), náměstí Dvirtseva 1

11:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

910 CZK
21:00
1 úno
Lvov
Zastávka (placené parkování u vlakového nádraží), náměstí Dvirtseva 1
22:15
Medyka checkpoint (Poland/Ukraine)
03:15
Krakov
04:30
Katovice
05:50
Novy Bohumin checkpoint(Czech Republic / Poland)
07:40
Olomouc
08:45
Brno
11:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

15:00
1 úno
Doba 22 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

12:00
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

872 CZK
15:00
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
16:20
Stryj
20:55
Mukačevo
21:55
Užhorod
23:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
04:00
Budapešť
07:30
Bratislava
09:30
Brno
12:00
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Van Hool (Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.85 based on 6 review

15:50
1 úno
Doba 21 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

12:20
2 úno

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

910 CZK
15:50
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
16:55
Stryj
18:45
Nyzhni Vorota
19:35
Svaljava
20:15
Mukačevo
21:15
Užhorod
21:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
22:40
Michalovce
23:35
Košice
03:10
Zvolen
05:15
Nitra
06:45
Bratislava
09:00
Brno
12:20
2 úno
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

21:40
1 úno
Doba 16 h 50 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

13:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

819 CZK
21:40
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Krakov
06:10
Krakow Airport
07:20
Katovice
10:25
Vratislav
11:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
12:10
Hradec Králové
13:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Van Hool T916 Acron
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

21:00
1 úno
Doba 18 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109

14:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

991 CZK
21:00
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Řešov
06:20
Krakov
07:55
Katovice
09:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
12:00
Brno
14:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

21:00
1 úno
Doba 18 h 30 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109

14:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

719 CZK
21:00
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální (zastávka trolejbusu), Stryiska 109
23:45
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
Řešov
06:20
Krakov
07:55
Katovice
09:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
12:00
Brno
14:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

21:40
1 úno
Doba 17 h 50 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

14:30
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

880 CZK
21:40
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
23:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
01:10
Řešov
04:10
Krakov
05:15
Katovice
06:00
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
08:50
Olomouc
12:30
Hradec Králové
14:30
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Neoplan(Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 19 review

23:10
1 úno
Doba 20 h 35 min.

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

18:45
2 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

751 CZK
23:10
1 úno
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
01:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Přemyšl
08:10
Krakov
09:30
Katovice
10:20
Tychy
11:10
Bílsko-Bělá
11:40
Těšín
11:30
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
12:15
Frýdek-Místek
12:35
Ostrava
14:10
Olomouc
15:30
Brno
18:45
2 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

18:30
1 úno
Doba 46 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Severni, Bohdana Khmelnytskoho 225

15:30
3 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1462 CZK
18:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Severni, Bohdana Khmelnytskoho 225
15:30
3 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • БАЗ А079.23 , Neoplan 71-
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
18:30
1 úno
Doba 46 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Severni, Bohdana Khmelnytskoho 225

15:30
3 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1462 CZK
18:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Severni, Bohdana Khmelnytskoho 225
15:30
3 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • БАЗ А079.23 , Neoplan 71-
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
1 úno
Doba 48 h 10 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

18:40
3 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

2008 CZK
19:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
18:40
3 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • NeoplanN216H
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
19:30
1 úno
Doba 48 h 15 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

18:45
3 úno

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

2027 CZK
19:30
1 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
18:45
3 úno
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • NeoplanN216H, Мерседес
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Z Lvov
Do Praha
Do Lvov

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování