Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusLvov – Liberec

Jízdní řád autobusu Lvov - Liberec dne 20 úno

17:15
19 úno
Doba 18 h 45 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

11:00
20 úno

Liberec

Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova

967 CZK
17:15
19 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
18:30
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:55
Řešov
23:45
Krakov
01:15
Katovice
02:45
Ostrava
05:45
Brno
08:45
Praha
09:45
Mladá Boleslav
11:00
20 úno
Liberec
Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.45 based on 21 review

15:00
19 úno
Doba 23 h 00 min.

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

13:00
20 úno

Liberec

Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova

967 CZK
15:00
19 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
16:20
Stryj
20:55
Mukačevo
21:55
Užhorod
23:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
06:30
Bratislava
08:30
Brno
11:00
Praha
12:00
Mladá Boleslav
13:00
20 úno
Liberec
Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova
  • Autobus
  • Van Hool 2(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

Oblíbené jízdy
Z Lvov
Do Liberec
Do Lvov
Z Liberec

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování