Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusLiberec – Ivano-Frankivsk

Jízdní řád autobusu Liberec - Ivano-Frankivsk dne 20 úno

09:30
20 úno
Doba 22 h 40 min.

Liberec

Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova

09:10
21 úno

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, ul. Horbachevskoho 14A

1160 CZK
09:30
20 úno
Liberec
Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova
10:40
Mladá Boleslav
12:25
Praha
15:25
Brno
16:20
Olomouc
17:55
Ostrava
19:15
Katovice
20:55
Krakov
22:55
Řešov
00:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
05:35
Lvov
06:40
Stryj
07:25
Dolyna
08:15
Kaluš
09:10
21 úno
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, ul. Horbachevskoho 14A
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:30
20 úno
Doba 23 h 00 min.

Liberec

Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova

17:30
21 úno

Ivano-Frankivsk

Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, ul. Horbachevskoho 14A

1160 CZK
17:30
20 úno
Liberec
Autobusové nádraží, Žitavská / Vanurova
18:10
Mladá Boleslav
19:50
Praha
22:20
Brno
00:10
Bratislava
02:45
Žilina
04:30
Poprad
05:30
Prešov
06:00
Košice
07:00
Michalovce
07:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
09:00
Užhorod
10:00
Mukačevo
12:00
Stryj
15:00
Lvov
15:30
Lvov
17:00
Rohatyn
17:30
21 úno
Ivano-Frankivsk
Autobusové nádraží Ivano-Frankivsk-2, ul. Horbachevskoho 14A
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Z Liberec
Do Liberec

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování