Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobus

Kyjev - Praha

Jízdní řád autobusu Kyjev - Praha dne 11 pro

08:00
23 pro
Doba 24 h 00 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

07:00
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

953 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
09:50
Žytomyr
12:50
Rovno
15:50
Lvov
17:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
19:20
Řešov
22:20
Krakov
23:40
Katovice
01:00
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
03:50
Brno
07:00
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 55 review

09:00
23 pro
Doba 23 h 00 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

07:00
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1143 CZK
09:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
07:00
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • SETRA 416 HDH
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.45 based on 22 review

07:00
23 pro
Doba 25 h 40 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10

07:40
24 pro

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1723 CZK
07:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Vydubychi, Naberezhno-Pecherska 10
07:40
24 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
07:00
23 pro
Doba 26 h 30 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2

08:30
24 pro

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1300 CZK
07:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2
Kyjev
09:55
Žytomyr
12:20
Rovno
16:20
Lvov
17:45
Stryj
20:15
Mukačevo
21:00
Užhorod
22:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
04:00
Bratislava
06:10
Brno
08:30
24 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 pro
Doba 25 h 30 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

08:30
24 pro

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1300 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
09:55
Žytomyr
12:20
Rovno
16:20
Lvov
17:45
Stryj
20:15
Mukačevo
21:00
Užhorod
22:00
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
04:00
Bratislava
06:10
Brno
08:30
24 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • SCANIA (K440EB)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
08:00
23 pro
Doba 25 h 40 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

08:40
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1800 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
10:00
Žytomyr
13:00
Rovno
16:20
Lvov
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Řešov
23:30
Krakov
01:00
Katovice
02:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
02:30
Ostrava
05:35
Brno
08:40
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 55 review

08:00
23 pro
Doba 25 h 40 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

08:40
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1134 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
10:00
Žytomyr
13:00
Rovno
16:20
Lvov
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Řešov
23:30
Krakov
01:00
Katovice
02:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
02:30
Ostrava
05:35
Brno
08:40
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 55 review

08:00
23 pro
Doba 25 h 40 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

08:40
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1905 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
10:00
Žytomyr
16:20
Lvov
13:00
Rovno
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Řešov
23:30
Krakov
01:00
Katovice
02:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
02:30
Ostrava
05:35
Brno
08:40
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 55 review

08:00
23 pro
Doba 25 h 40 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

08:40
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

953 CZK
08:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
10:00
Žytomyr
16:20
Lvov
13:00
Rovno
18:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
20:20
Řešov
23:30
Krakov
01:00
Katovice
02:10
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
02:30
Ostrava
05:35
Brno
08:40
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 55 review

13:30
23 pro
Doba 25 h 00 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

13:30
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1620 CZK
13:30
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
15:30
Žytomyr
18:10
Rovno
21:30
Lvov
23:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
05:40
Krakov
06:10
Krakow Airport
07:20
Katovice
10:25
Vratislav
11:10
Kudowa-Zdruj checkpoint (Poland/Czech)
12:10
Hradec Králové
13:30
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • Van Hool T916 Acron
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.75 based on 7 review

12:30
23 pro
Doba 28 h 00 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2

15:30
24 pro

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1643 CZK
12:30
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Centrální, metro Demeyevska; prospekt Nauky 1/2
15:30
24 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
17:00
23 pro
Doba 25 h 00 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

17:00
24 pro

Praha

Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6

1620 CZK
17:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
21:20
ул. Киевская 40, Центральный автовокзал
00:40
ул. Стрыйська, 109, Автовокзал "Стрыйський"
07:50
ul. Bosacka 18, Dw. aut. MDA, platforma G10 - G12
09:20
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
13:10
ul. Sladkovskeho 142/37, Автовокзал, платформа №1
17:00
24 pro
Praha
Autobusové nádraží Florenc, Křižíkova 6
  • Autobus
  • BusinessClass WiFi USB WC 220V TEA & COFFEE FREE!
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.55 based on 9 review

14:00
23 pro
Doba 29 h 45 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

18:45
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1769 CZK
14:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
15:35
Žytomyr
18:40
Chmelnyckyj
20:50
Ternopil
21:50
Zoločiv
23:00
Lvov
01:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Přemyšl
08:10
Krakov
09:30
Katovice
10:20
Tychy
11:10
Bílsko-Bělá
11:40
Těšín
11:30
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
12:15
Frýdek-Místek
12:35
Ostrava
14:10
Olomouc
15:30
Brno
18:45
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
14:00
23 pro
Doba 29 h 45 min.

Kyjev

Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32

18:45
24 pro

Praha

Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10

1416 CZK
14:00
23 pro
Kyjev
Autobusové nádraží Kiev (Hlavní nádraží), metro Vokzalna; Simona Petliury 32
15:35
Žytomyr
18:40
Chmelnyckyj
20:50
Ternopil
21:50
Zoločiv
23:00
Lvov
01:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
02:00
Přemyšl
08:10
Krakov
09:30
Katovice
10:20
Tychy
11:10
Bílsko-Bělá
11:40
Těšín
11:30
Cieszyn checkpoint (Poland/Czech)
12:15
Frýdek-Místek
12:35
Ostrava
14:10
Olomouc
15:30
Brno
18:45
24 pro
Praha
Florenc Autobusové nádraží, Pod Výtopnou 13/10
  • Autobus
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Z Kyjev
Do Praha
Do Kyjev
Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování