Ovládací panel
CZ
Česky
English

Jízdenky na autobusBrno – Lvov

Jízdní řád autobusu Brno - Lvov dne 20 úno

11:30
20 úno
Doba 11 h 50 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

00:20
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1000 CZK
11:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
13:50
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
14:50
Katovice
16:40
Krakov
19:20
Řešov
22:20
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
00:20
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 5 review

11:30
20 úno
Doba 13 h 10 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

01:40
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

1000 CZK
11:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
14:20
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
15:20
Katovice
17:00
Krakov
19:50
Řešov
21:20
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
01:40
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • MAN(VIP)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 5 review

13:45
20 úno
Doba 12 h 05 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

02:50
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

826 CZK
13:45
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
16:10
Chałupki PPC (Polsko / Česká republika)
17:20
Katovice
18:35
Krakov
21:25
Řešov
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
02:50
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • ЛАЗ (NEOЛАЗ)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

13:40
20 úno
Doba 12 h 20 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

03:00
21 úno

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

1000 CZK
13:40
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
14:40
Olomouc
15:50
Ostrava
17:20
Katovice
01:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
03:00
21 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
  • Autobus
  • Mercedes-Benz Tourismo
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
15:30
20 úno
Doba 10 h 30 min.

Brno

Автовокзал "Звонарка", Zvonařka, 602 00 Brno-střed

03:00
21 úno

Lvov

ЖД Вокзал Львов, Дворцовая площадь, 1, Львов, 79000

918 CZK
15:30
20 úno
Brno
Автовокзал "Звонарка", Zvonařka, 602 00 Brno-střed
03:00
21 úno
Lvov
ЖД Вокзал Львов, Дворцовая площадь, 1, Львов, 79000
  • Autobus
  • Volvo Irizar PB
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

15:30
20 úno
Doba 13 h 05 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

05:35
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

967 CZK
15:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
16:20
Olomouc
17:55
Ostrava
19:15
Katovice
20:55
Krakov
22:55
Řešov
00:30
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
05:35
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

Tuto jízdu nelze ohodnotit, protože jsme nezískali dostatečné množství hodnocení od cestujících. Podělte se prosím o svůj názor po skončení jízdy.

16:50
20 úno
Doba 13 h 10 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

07:00
21 úno

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

734 CZK
16:50
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
17:55
Olomouc
19:25
Ostrava
05:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
07:00
21 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
  • Autobus
  • SCANIA
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 17 review

16:50
20 úno
Doba 13 h 30 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

07:20
21 úno

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

734 CZK
16:50
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
17:55
Olomouc
19:25
Ostrava
05:00
Shehyni checkpoint (Ukraine/Poland)
07:00
Lvov
07:20
21 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • SCANIA
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.35 based on 17 review

18:45
20 úno
Doba 12 h 15 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

08:00
21 úno

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

787 CZK
18:45
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
22:00
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
23:10
Krakov
01:50
Řešov
07:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:00
21 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 28 review

20:30
20 úno
Doba 10 h 30 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

08:00
21 úno

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

780 CZK
20:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
06:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:00
21 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 60 review

18:45
20 úno
Doba 12 h 35 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

08:20
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

787 CZK
18:45
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
22:00
Gorzyczki checkpoint (Poland/Czech)
23:10
Krakov
01:50
Řešov
07:05
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
08:00
Lvov
08:20
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

4.25 based on 28 review

20:30
20 úno
Doba 11 h 00 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

08:30
21 úno

Lvov

Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1

780 CZK
20:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
06:00
Korchowa entrypoint (Poland/Ukraine)
08:00
Lvov
08:30
21 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.65 based on 60 review

21:30
20 úno
Doba 11 h 30 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

10:00
21 úno

Lvov

Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109

780 CZK
21:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
22:25
Olomouc
23:25
Ostrava
07:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:00
21 úno
Lvov
Kavárna Kazka (naproti autobusovému nádraží), Stryiska 109
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.55 based on 10 review

21:30
20 úno
Doba 12 h 00 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

10:30
21 úno

Lvov

Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1

780 CZK
21:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
22:25
Olomouc
23:25
Ostrava
07:00
Krakovets checkpoint (Ukraine/Poland)
10:00
Lvov
10:30
21 úno
Lvov
Železniční stanice Centrální (v blízkosti zavazadlového prostoru), náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Neoplan 71
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.climate_control
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.leaning_seats
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.seat_belts
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.steward
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.individual_soundsystem
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.common_videosystem
  • Hodnocení
  • Dochvilnost
  • Technický stav
  • Čistota a všeobecná udržovanost autobusu
  • Zdvořilost posádky autobusu

3.55 based on 10 review

22:40
20 úno
Doba 11 h 50 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

11:30
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

964 CZK
22:40
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
01:50
ul. Piotra Skargi 1, Dw. PKS
11:30
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wi_fi
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_usb
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.wc
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.socket_220
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.beverages
22:30
20 úno
Doba 15 h 30 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

15:00
21 úno

Lvov

Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1

967 CZK
22:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
00:10
Bratislava
02:45
Žilina
04:30
Poprad
05:30
Prešov
06:00
Košice
07:00
Michalovce
07:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
09:00
Užhorod
10:00
Mukačevo
12:00
Stryj
15:00
21 úno
Lvov
Železniční stanice №8, náměstí Dvirtseva 1
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
22:30
20 úno
Doba 16 h 00 min.

Brno

Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411

15:30
21 úno

Lvov

Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109

967 CZK
22:30
20 úno
Brno
Autobusové nádraží Zvonarka, ulice Zvonařka 411
00:10
Bratislava
02:45
Žilina
04:30
Poprad
05:30
Prešov
06:00
Košice
07:00
Michalovce
07:30
Uzhgorod checkpoint (Ukraine/Slovakia)
09:00
Užhorod
10:00
Mukačevo
12:00
Stryj
15:00
Lvov
15:30
21 úno
Lvov
Autobusové nádraží Centrální, Stryiska 109
  • Autobus
  • Van Hool EOS(free)
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.title
  • Naplánovaná jízda
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_passport
  • translation missing: cs.new.SegmentOptions.require_printed_ticket
Oblíbené jízdy
Z Brno
Do Lvov
Do Brno
Z Lvov

Slevy až 70 % na autobusové jízdenky

Slevové nabídky pouze pro předplatitele a tipy
na levné cestování